ÜYELİK ŞARTLARI VE KURALLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

ÜYELİK ŞARTLARI VE KURALLAR

Mesaj  ARGHHH Bir 8/2/2008, 11:14

Bu foruma üyelik için " insan " olmanın dışında hiç bir şart yoktur.Genel ahlak kurallarını , yasaları ,insanların normalde yapması ve yapmaması gereken şeyleri forumda kural olarak önlerine koymak bana her zaman ters gelmiştir.Burası sanal ortam olabilir ama buraya yazanlar robot veya yapay zeka değil...insan. Birbirimizi kırmamamız gerektiğini , elimizden geldiğince birbirimizi bilgilendirmemiz gerektiğini , yardım edersek birşeylerimizin eksilmeyeceğini yazmanın ve bunları kurallarla bağlamanın anlamı nedir ? Daha doğrusu kurallar koyarsak " insan " olmamızın anlamı nedir ?... O yüzden kural yok , sansürlü kelime yok.Buraya genç arkadaşların , çocukların rahatlıkla ulaşabileceğini düşünerek üyelerin kendi kendilerine " otosansür " uygulayacağı gibi safça bir düşünceye sahibim.Umarım yanılmam.

Teknik olanakların oluşturduğu sınırlar dışında ( dosya eklemek , resim koymak , imza oluşturmak vs. ) " sınır " kendinizsiniz.Unutmayın özgürlükler başkalarının özgürlüklerine ve kişisel haklarına müdahale ettiği anda biter.Yasaları ve telif hakları gibi konuları yazmaya gerek bile görmüyorum.Hepimiz ayrı birer birey olsakta aynı toplumda yaşıyoruz ve yasalarla birbirimize ve devletimize bağlıyız.
ARGHHH
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://arghhh.forumandco.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics